Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8157

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 8157

Наградни поени: 12

Достапност: 10

Цена: 729ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
365 ден.
6 Рати
122 ден.
12 Рати
61 ден.
18 Рати
41 ден.
24 Рати
30 ден.
Без данок: 729ден
Цена во наградни поени: 729

Капацитет на мерење 150 кг
Градирање d = 100g
ЛЦД дисплеј�
Подлога направена од 6мм калено сигурносно стакло
Автоматско исклучување
Индикатор за ниско ниво на батерија
Индикатор за преоптеретување
Авто нула
Елегантен дизајн
Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: