Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8135

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 8135

Наградни поени: 25

Достапност: 19

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 990

Капацитет на мерење 150 кг; Точност�100 гр Градирање d=100g; Монитор за маснотии; Монитор за телесни масти; Монитор за течности; ЛЦД дисплејсо�позадинско сино осветлување;� Подлога направена од калено сигурносно стакло; 12 мемории; Автоматско исклучување; Индикатор за ниско ниво на батерија; Индикатор за преоптеретување; Индикатор за грешка при мерење; Елегантен дизајн;

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: