Вага за телесна тежина Vox PW 422-05

Производител: VOX

Код на продуктот: PW 422-05

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
350 ден.
6 Рати
117 ден.
12 Рати
58 ден.
18 Рати
39 ден.
24 Рати
29 ден.
Без данок: 699ден
Цена во наградни поени: 699

Капацитет на мерење 150 кг
Градирање d=100g
Високо прецизни сензори: 4
ЛЦД дисплеј
Избор на мерни единици
Подлога направена од 6мм калено сигурносно стакло
Автоматско исклучување
Индикатор за ниско ниво на батерија
Индикатор за преоптеретување
Авто нула
Елегантен дизајн

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: