Вага за телесна тежина Vivax Home PS-154

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax

Наградни поени: 9

Достапност: 20

Цена: 849ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
425 ден.
6 Рати
142 ден.
12 Рати
71 ден.
18 Рати
47 ден.
24 Рати
35 ден.
Без данок: 849ден
Цена во наградни поени: 669

Основни карактеристики Тип PS-154 Мерливост 150кг Меморија 0 Стакло транспарентно - зајакнато Параметри 1 - тежина Останато Телесна вага со мерливост до 150 кг., зајакнато сигурносно стакло, автоматско исклучување, автоматско ресетирање Физички карактеристики Димензии на продуктот ШxВxД (mm) 328 x 50 x 326 Тежина на продуктот(kg) 1,5

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: