Вага за телесна тежина VIVAX HOME PS-157P

Производител: VIVAX

Код на продуктот: PS-157P

Наградни поени: 8

Достапност: 10

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 639

Основни карактеристики

Макс. мерна маса [кг] 150

Мин. мерна маса [г] 10

Останато ЛЦД екран сo сино позадинско светло, функција за автоматско вклучување, индикатор за низок капацитет на батерија и преоптеретување, 2 Х1,5В ААА батерии (вклучени), боја розева

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: