Дигитална вага за телесна тежина SEVERIN 7010

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 7010

Достапност: 30

Цена: 1.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
750 ден.
6 Рати
250 ден.
12 Рати
125 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.499ден

Капацитет на мерење 180 кг;

Градирање d=100g;

ЛЦД дисплеј;

Можност за анализа на: телесната тежина, масти, течности во телото, мускулна и коскена маса, дневна потреба на калории,BMI (Индекс на телесна тежина)

Меморија на 10 функции

Анализа на телесна маст и течност

Опремена со високо прецизни сензори за мерење;

Подлога направена од калено сигурносно стакло;

Автоматско исклучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Вклучени/користи 2х3V батерии CR2032

Големината на платформата 300 x 300 mm

Не лизгави гумени ногарки

Авто нула;

Елегантен дизајн;

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: