Производители :

Шпорети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вградлива рерна GORENJE BO71SY2B

18.190ден Без данок: 18.190ден
0

Рерна Максимална температура на рерната:275 °C Механичко управување Мултифункционална рерна - 65 Лит.....

Вградлива рерна MAX BO 1006

9.890ден Без данок: 9.890ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење� Иноксни к.....

Вградлива рерна MAX BO 1010

9.990ден Без данок: 9.990ден
0

Енергетска класа: А Програми за готвење: 5 Мултифункционална рерна со вентилациско печење Push & Pul.....

Вградлива рерна Max BO 3018 инокс

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Енергетска класа: А Инокс панел Иноксни копчиња: 2 Дигитален визуелен панел Програми за готвење: 5 М.....

Вградлива рерна Max BO 3018 црна

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Енергетска класа: А Црн панел Push & Pull иноксни копчиња: 2 Дигитален визуелен панел Програми за го.....

Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

6.790ден Без данок: 6.790ден
0

Модел VOX монтажа плоча EBC 200GB Независна Начин на ракување со механички контроли Позиција на кома.....

Вградна плотна MAX BH 4000

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Стаклокерамичка плотна Сензорски команди Грејни зони: 4 Димензија на грејна зона:2 х ø145mm мах 1000.....

Вградна плоча VOX EBC 200 DB Сензор

7.290ден Без данок: 7.290ден
0

Ширина 30 см Hi-Light зони за готвење:2� Димензија на грејна зона: ø145 mm� Димензија на грејна зона.....

Вградна плоча Vox EBC 410 DB

10.790ден Без данок: 10.790ден
0

Ширина 60 см Hi-Light зони за готвење:4  Димензија на грејна зона: ø145 mm х 2 Димензија на грејна з.....

Вградна плоча VOX EBX 200 AGE

4.490ден Без данок: 4.490ден
0

Тип: електрична Боја: инокс Ширина 30 cm Рингла ø145 мм Експрес рингла ø180 мм Сигнална сијаличка Ст.....

Вградна плоча Vox PKE645D17E

14.990ден Без данок: 14.990ден
0

Бош готвење PKE 645D17E  Удобност:TouchSelect  Pестарт функција  Дигитален дисплеј TopControl  Готве.....

Вградна рерна Bosch HBA 43T350

25.999ден Без данок: 25.999ден
0

Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А Капацитет на фурната:62L 7 функции LCD дисп.....

Вградна рерна Bosch HBA74R252E

33.990ден Без данок: 33.990ден
0

Фурна за вградување Капацитет на фурната: 57L Енергетска класа А Мултифункционална LCD дисплеј Механ.....

Вградна рерна Bosch HBN531W1F бела / црна

22.990ден Без данок: 22.990ден
0

Бош вградена фурна HBN 531W1F  Независни вграден во рерна  Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 kWh.....

Вградна рерна Vox EBB 2121

11.990ден Без данок: 11.990ден
0

Капацитет:58Л Ширина 60 см Светлото во рерната Горен грејач 1200 W Долен грејач 1100 W Двоен грил 14.....

0

Употреблив волумен на рерната: 65 l Мултифункционална рерна (BigSpace) - 65 l Најголема употреблива .....