Производители :

Микробранови печки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Вградна Микробранова Капацитет: 20l Моќност: 800W Моќност на грил: 1000W Нивоа на моќност: 5 Одмрзну.....

Микробранова вградна печка MAX AG 820 BGH

8.000ден Без данок: 8.000ден
0

Спецификација Тип -Вградна микробранова Kапацитет на микро печката: 20 литри; Грил функција: да Моќ.....