ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ VOX VF 2500

Производител: VOX

Код на продуктот: VOX

Наградни поени: 21

Достапност: 9

Цена: 14.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.245 ден.
6 Рати
2.415 ден.
12 Рати
1.208 ден.
18 Рати
805 ден.
24 Рати
604 ден.
Без данок: 14.490ден
Цена во наградни поени: 12999

Енергетска класа: А+

Бруто зафатнина: 210L

Нето зафатнина: 182L

6 проѕирни фиоки;

Фиоки за брзо замрзнување;

Сад за лед;

Антибактериска заштита;

Димензии: 144х54х60 см;

Потрошувачка на енергија: 0,65kWh/24h

Капацитет на замрзнување 9kg на 24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: