Блендер SEVERIN 3735 за смути

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 3735

Достапност: 10

Цена: 2.249ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.125 ден.
6 Рати
375 ден.
12 Рати
187 ден.
18 Рати
125 ден.
24 Рати
94 ден.
Без данок: 2.249ден

Моќност: 300W

Една брзина

Два сада за блендирање

Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл

Чашите се со капак погодни за патување

Можат да се перат во машина за садови

Изработени се од Tritan (Bisphenol-A free)

Безбедносен отвор

Сечило од нерѓосувачки челик

Со безбедносен прекинувач

Нелизгачки ногарки

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: