Производители :

Звучници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Bluetooth звучник MSI PULSE

884ден Без данок: 884ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 3W Однос сигнал/шум [dB] 76 Фреквенциски распон 90Hz-20KHz Ка.....

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шум [дб] -8.....

Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Карактеристики на производот: - Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm.....

Преносен звучник Vivax BS-100 Bluetooth

1.890ден Без данок: 1.890ден
0

Преносниот звучник на Vivax - BS-100 blue, ви пружа многу функции за уживање во вашата омилена музик.....