Аспиратор Max Konia K8 инокс

Производител: MAX

Код на продуктот: Max Konia K8

Наградни поени: 60

Достапност: 10

Цена: 3.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.995 ден.
6 Рати
665 ден.
12 Рати
333 ден.
18 Рати
222 ден.
24 Рати
166 ден.
Без данок: 3.990ден
Цена во наградни поени: 3990

Мотор: 125W
Механичка контролна табла со 3 брзини
2 х 25W халогени лампи
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на шум: 55 dBA
Ширина: 60 сантиметри; 
Боја: инокс

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: