Аспиратор МАX 3262 - Инокс

Производител: MAX

Код на продуктот: МАX 3262

Наградни поени: 70

Достапност: 10

Цена: 3.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.845 ден.
6 Рати
615 ден.
12 Рати
308 ден.
18 Рати
205 ден.
24 Рати
154 ден.
Без данок: 3.690ден
Цена во наградни поени: 3690

Мотор: 2 x 90W 
Механичка контролна табла со 3 брзини 
On/ Off пилот сијаличка
1 х 28W лампа
Капацитет: 460 m3/h
Двокасетен филтер
Ширина: 60 сантиметри
Материјал: нер'ѓосувачки челик
Боја:инокс

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: