Аспиратор Max 3062 инокс

Производител: MAX

Код на продуктот: Max 3062

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 3.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.595 ден.
6 Рати
532 ден.
12 Рати
266 ден.
18 Рати
177 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.190ден
Цена во наградни поени: 3190

Мотор: 1 x 90W 
Механичка контролна табла со 3 брзини 
On/ Off пилот сијаличка
1 х 28W лампа
Капацитет: 280 m3/h
Двокасетен филтер
Ширина: 60 сантиметри
Материјал: нер'ѓосувачки челик
Боја:инокс
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: