Аспиратор МАX 3262 - Бел

Производител: MAX

Код на продуктот: МАX 3262

Наградни поени: 60

Достапност: 10

Цена: 3.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.895 ден.
6 Рати
632 ден.
12 Рати
316 ден.
18 Рати
211 ден.
24 Рати
158 ден.
Без данок: 3.790ден
Цена во наградни поени: 3790

Мотор: 2 x 90W�
Механичка контролна табла со 3 брзини
On / Off пилот сијаличка
1 х 28 W лампа
Капацитет: 460 m3/h
Двокасетен филтер
Ширина: 60 сантиметри
Материјал: нер'ѓосувачки челик
Боја: бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: