Аспиратор МАX 3062 - Бел

Производител: MAX

Код на продуктот: 3062

Достапност: 10

Цена: 2.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.495 ден.
6 Рати
498 ден.
12 Рати
249 ден.
18 Рати
166 ден.
24 Рати
125 ден.
Без данок: 2.990ден

Мотор: 1 x 90W
Механичка контролна табла со 3 брзини
On/ Off пилот сијаличка
1 х 28W лампа
Капацитет: 280 m3/h
Двокасетен филтер
Ширина: 60 сантиметри
Материјал: нер'ѓосувачки челик
Боја: бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: