Аспиратор Max 600 Vertical ANG - Црн

Производител: MAX

Код на продуктот: 600 Vertical ANG

Наградни поени: 51

Достапност: 50

Цена: 12.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.495 ден.
6 Рати
2.165 ден.
12 Рати
1.083 ден.
18 Рати
722 ден.
24 Рати
541 ден.
Без данок: 12.990ден
Цена во наградни поени: 11499

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор
Механичка контролна табла; On/ Off пилот сијаличка
2 х 50W халогени лампи
Капацитет:430 m3/h
Ниво на шум: 72 dBA
Можност да се користи со филтри со активен јаглен: 2
Ширина: 60 сантиметри
Материјал: метал во комбинација со стакло

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: