Аспиратор MAX Vertigo 9 E Hip ANG

Производител: MAX

Код на продуктот: Vertigo 9 E Hip ANG

Достапност: 20

Цена: 13.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.795 ден.
6 Рати
2.265 ден.
12 Рати
1.133 ден.
18 Рати
755 ден.
24 Рати
566 ден.
Без данок: 13.590ден

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;
����Механичка контролна табла со 3 брзини;
��� On/ Off пилот сијаличка;
��� 2 х 50W лампи;
��� Капацитет: 903 m3/h;
��� Притисок: 420 Pa;
��� Ниво на шум: 62 dBA;
��� Можност да се користи со филтри за активен јаглен: 2;
��� Ширина: 90 сантиметри;
��� Материјал: нер'ѓосувачки челик во комбинација со стакло

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: