Производители :

АПАРАТИ ЗА ЛИЧНА НЕГА

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Фигаро четка SEVERIN 0805

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност 700 W Јонска функција Функција на фен со можност за ладно дување Број на брзини: 2 Број на т.....

Фигаро штипка SEVERIN 0674

899ден Без данок: 899ден
0

Дијаметар: 19мм Брзо загревање on/off копче Индикаторска светилка Ротационен кабел Јамка за закачува.....

Апарат за бричење Adler 93

999ден Без данок: 999ден
0

Самостојни глави за бричење; � � Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер; � � Систем за точно бр.....

Апарат за потшишување ADLER AD 2813

859ден Без данок: 859ден
0

Можно функционирање со кабел и без кабел. Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината 7 до.....

Апарат за потшишување Adler AD 2825

850ден Без данок: 850ден
0

Моќност: 15W 4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм Остри нерѓосувачко сечило 45 mm широко Тивок мотор На.....

0

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18 различни должини на шишање Краток чешел: 3-.....

Пегла за коса Adler AD 2309

849ден Без данок: 849ден
0

Моќност: 30 W Керамички плочки Ширина на плочките 25мм Должина на плочките 90мм Брзо загревање Комфо.....

Пегла за коса Adler AD 251

639ден Без данок: 639ден
0

Бели керамички плочи; Моќност: 45W; Брзо загревање; Копче за ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ; Индикатопрна с.....

Тример за нос/уши ADLER AD 2911

299ден Без данок: 299ден
0

Tример за нос и уши Користи една батерија:1xAA .....

Фен Severin 0156

949ден Без данок: 949ден
0

Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања Заштита од прегревање Јамка за закачување Можност за.....

Фен Severin 0163

759ден Без данок: 759ден
0

Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања Заштита од прегревање Јамка за закачување Боја: бело.....

Фен Severin 0174

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Моќност: 2000W 2 температурни подесувања 2 брзини Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи ко.....

Фигаро Adler AD 2102

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 25мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загревањ.....

Фигаро четка Adler AD 2103

559ден Без данок: 559ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 16 мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загрева.....

Фигаро четка Adler AD 2105

549ден Без данок: 549ден
0

Моќност:25W Дијаметар: 19мм Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање Пи.....

Фигаро четка Severin 0670

899ден Без данок: 899ден
0

Керамички-обложен витлер 25мм за за мазни, коса-пријателска површина Отстранлива керамички-обложена .....