VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

Производител: VIVAX

Код на продуктот: HD-1206 F

Наградни поени: 10

Достапност: 20

Цена: 650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
325 ден.
6 Рати
108 ден.
12 Рати
54 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 650ден
Цена во наградни поени: 499

Основни карактеристики

Моќност [W] 1200

преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегревање

Боја бело/црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: