Тример за нос/уши ADLER 2907

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 2907

Наградни поени: 20

Достапност: 88

Цена: 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Цена во наградни поени: 599

Тример за нос и уши;

Тример за веѓи;

Тример за брада и мустаќи;

Прецизен тример;

Капак за сечилото;

Четка за чистење;

Напојување: 1 х АА батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: