Пегла за коса 2 во 1 ADLER AD 2104

Производител: ADLER

Код на продуктот: AD 2104

Наградни поени: 15

Достапност: 102

Цена: 839ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
420 ден.
6 Рати
140 ден.
12 Рати
70 ден.
18 Рати
47 ден.
24 Рати
35 ден.
Без данок: 839ден
Цена во наградни поени: 839

Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата

Моќност: 50 W

Керамички плочки

Брзо загревање

Комфорен држач и ергономски дизајн

Индикаторска сијаличка

360 ротирачки кабел

Додаток: торбичка за пакување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: