Пегла за коса VIVAX HOME HS-05T

Производител: VIVAX

Код на продуктот: HS-05T

Наградни поени: 4

Достапност: 20

Цена: 620ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
310 ден.
6 Рати
103 ден.
12 Рати
52 ден.
18 Рати
34 ден.
24 Рати
26 ден.
Без данок: 620ден
Цена во наградни поени: 439

Основни карактеристики

Моќност [W] 18

Останато керамички плочи,

LED индикатор на работн

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: