Пегла за коса ADLER AD 261

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER AD 261

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 779ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
390 ден.
6 Рати
130 ден.
12 Рати
65 ден.
18 Рати
43 ден.
24 Рати
32 ден.
Без данок: 779ден
Цена во наградни поени: 779

Бели керамички плочи;
Моќност: 45W;
Брзо загревање;
Прилагодување на температурата: 80 - 230 ˚C;
Копче за ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ;
Индикатопрна светилка;
Вртлив кабел,
Модерен ергономичен дизајн

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: