Фигаро ADLER 204

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 204

Наградни поени: 20

Достапност: 26

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799

Моќност�550 W

3�температурни подесувања

2�четки�во различни големини

360 степени�ротационен кабел

Кука�за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: