Фигаро ADLER AD 2107- Розево

Производител: ADLER

Код на продуктот: AD 2107

Наградни поени: 15

Достапност: 45

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799

Моќност:40W
Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина
Брзо загревање
Пилот сијаличка
Комфорен држач
Заоблени рабови кои штитст од изгореници
Ротационен кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: