Фен четка ADLER 203

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 203

Наградни поени: 15

Достапност: 70

Цена: 949ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
475 ден.
6 Рати
158 ден.
12 Рати
79 ден.
18 Рати
53 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 949ден
Цена во наградни поени: 789

Моќност: 550W;

3 температурни нивоа;

2 четки со различна големина;

Кабел кој може да се ротира за 360˚;

Кука за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: