Фен четка ADLER 2013

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 2013

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 1.100ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.100ден
Цена во наградни поени: 829

Фигаро-четка

Моќност: 550 W;

3 температурни нивоа;

2 четки со различна големина;

Кабел кој може да се ротира за 360˚;

Кука за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: