Фен ADLER AD 2224

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER AD 2224

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 1.169ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
585 ден.
6 Рати
195 ден.
12 Рати
97 ден.
18 Рати
65 ден.
24 Рати
49 ден.
Без данок: 1.169ден
Цена во наградни поени: 1169

Моќност: 2200W
Независна контрола на температурата и протокот на воздух;
2 контролни брзини;
3 температурни нивоа
Функција на ладен воздух;
Гумирана рачка;
Модерен дизајн;
Насочувач и дифузер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: