Апарат за отстранување на влакна ADLER 9609

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 9609

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Цена во наградни поени: 599

Напојување:батерија на полнење;

Максимално време на полнење: 8 часа.

Кружен отстранувач на влакна;

Модерен дизајн;

Ергономска рачка;

Моќност: 3W;

Прилог: четкичка за чистење

Наменет за чистење туфки од ткаенини, облека, ќебиња, драпери...

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: