Апарат за потшишување SEVERIN 0707

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 0707

Наградни поени: 10

Достапност: 300

Цена: 1.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
700 ден.
6 Рати
233 ден.
12 Рати
117 ден.
18 Рати
78 ден.
24 Рати
58 ден.
Без данок: 1.399ден
Цена во наградни поени: 999

Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици 4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм сечење должини Додатоци: четка за чистење, масло за подмачкување, заштитното капаче за главата Можност за лево – десно прикачување на додатоците за шишање Прецизност од 1-1,6мм Јамка за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: