Апарат за потшишување SEVERIN 0704

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 0704

Достапност: 39

Цена: 1.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
750 ден.
6 Рати
250 ден.
12 Рати
125 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.499ден

Операција за мрежа и батерија���

До 45 минути време на работа со батерија���

Нерѓосувачки челични острици,

ширина 35 mm���

On / Off свич���

Пилот светло���

2 додатоци за сечење должина,

опсег на 3, 6, 9 и 12 mm���

Широк спектар на галантерија: чешел, четка за чистење, масло, ножици���

Боја: црна / сребрена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: