Фен SEVERIN 0140

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 0140

Достапност: 10

Цена: 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден
Ознаки: фен, Advance Media, Severin

Моќност: 1900W2
Температурни подесувања: до 2 брзини
Ладен воздушен систем: овозможува да се исправи косата и топлински ја обработува (ја суши)
Додатни делови:насочувач на воздух
Можност за чистење на решетката за довод на воздух
Јамка за закачување
Боја: црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: