Пегла за коса VIVAX HOME HS-04

Производител: VIVAX

Код на продуктот: HS-04

Наградни поени: 7

Достапност: 20

Цена: 949ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
475 ден.
6 Рати
158 ден.
12 Рати
79 ден.
18 Рати
53 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 949ден
Цена во наградни поени: 769

Основни карактеристики

Снага [W] 24

Останато темп : до 200 °C,

керамички плочи, брзо загревање, LED display

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: