Патен фен ADLER AD 2222

Производител: ADLER

Код на продуктот: 2222

Наградни поени: 15

Достапност: 12

Цена: 559ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
280 ден.
6 Рати
93 ден.
12 Рати
47 ден.
18 Рати
31 ден.
24 Рати
23 ден.
Без данок: 559ден
Цена во наградни поени: 559

Моќност: 1200 W;
2 контролни брзини;
Модерен дизајн;
Рачка на склопување;
Кука за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: