Фен SEVERIN 0112

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 0112

Достапност: 32

Цена: 1.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
995 ден.
6 Рати
332 ден.
12 Рати
166 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 1.990ден

Моќност: 1900W;

3 температурни подесувања;

2 брзини;

Дифузер;Концентратор;Јонска функција;

Керамички обложена решетка за излез на воздух;

Кука за закачување

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: