Пегла за коса SEVERIN 0614

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 0614

Наградни поени: 15

Достапност: 146

Цена: 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден
Цена во наградни поени: 999

On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C
Керамички плочки обложени за дополнителна топлина
Димензии на плочките: 25 x 90 mm
Пилот светлината
Брзо загревање на плочките
Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор
Јамка за закачување
Боја: црна / виолетова

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: