Електрична скара VIVAX HOME EG-5025

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EG- 5025

Наградни поени: 20

Достапност: 20

Цена: 2.599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.300 ден.
6 Рати
433 ден.
12 Рати
217 ден.
18 Рати
144 ден.
24 Рати
108 ден.
Без данок: 2.599ден
Цена во наградни поени: 2199

Основни карактеристики Моќност [В] 2000

Димензии на површината за печење [цм] 50x25

Останати карактеристики :нелеплива површина, полурамна и полуребраста плоча, одвоив термостат, подесување на температурата на печење (150°-230°C), одвоив сад за собирање на вишокот масти

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: