Електричен бокал за вода VIVAX HOME WH-176TC

Производител: VIVAX

Код на продуктот: WH-176TC

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
900 ден.
6 Рати
300 ден.
12 Рати
150 ден.
18 Рати
100 ден.
24 Рати
75 ден.
Без данок: 1.799ден
Цена во наградни поени: 1499

Основни карактеристики

Моќност [В] 2200

Капацитет [л] 1,7

Останато:автоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор на ниво на водата, LED светло за бирање на бараната температуриа на загревање на водата (60, 70, 80 или 90°C), функција на задржување на одредена температура на водата

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: