Електричен бокал за вода VIVAX HOME WH-174W

Производител: VIVAX

Код на продуктот: WH-174W

Наградни поени: 11

Достапност: 10

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден
Цена во наградни поени: 839

Основни карактеристики

Моќност [В] 2200

Капацитет [л] 1,7

Останато автоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор на нивото на водата, светлосен индикатор

Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: