Електрична скара VIVAX HOME EG-4030

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EG-4030

Достапност: 10

Цена: 2.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.100 ден.
6 Рати
367 ден.
12 Рати
183 ден.
18 Рати
122 ден.
24 Рати
92 ден.
Без данок: 2.200ден

Моќност: 2000 W,

Површина за печење: 40 x 30 cm,

Нелеплива површина

Полурамна плоча, полуребраста,

Стаклен капак за чување на храната топла и сочна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: