Производители :

КУЈНСКИ АПАРАТИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Цедалка Severin 3536

999ден Без данок: 999ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА  Моќност: 25W Капаците: 0,75 литри Наменет само за цитрусни плодови 2 Конуса за цедење .....

Цедалка за агруми Adler AD 4003

889ден Без данок: 889ден
0

Моќност 40 W Два различни конуси за цедење Ротација на десната и левата страна Автоматско вклучување.....

Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 40 Останато капацитет.....