Производители :

КУЈНСКИ АПАРАТИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Рачен миксер Electrolux EHM3300

2.390ден Без данок: 2.390ден
0

450W, 5 брзина на работа, турбо функција, 2 маталки за мешање, 2 маталки за гмечење, кабел со должин.....

Рачен миксер Electrolux ESTM3300

2.490ден Без данок: 2.490ден
0

600W, должина на кабел 1.2м, 2 брзини, BPA материјал на долен дел од рачниот блендер, додатен настав.....

Рачен миксер Electrolux ESTM3400 4 во 1

2.990ден Без данок: 2.990ден
0

600W, должина на кабелот од 1,2м, 2 брзини, инокс долен дел од рачниот блендер, додатен дел за мешањ.....

Сецко BOSCH MMP 08A1

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....

Сецко BOSCH MMP 08P2

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за .....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употреба.....

Соковник Severin 3570

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Moќност: 800 W Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m Екстра голем XXL отвор� Инка со дијаметар од 8.....

Тостер Bosch TFB 3302 V

4.490ден Без данок: 4.490ден
0

Моќност: 1800W; Нелепливи грил плочи; Боја отпорна на високи температури Површина на плочите 22х31см.....

Тостер Electrolux EAT7800

4.390ден Без данок: 4.390ден
0

980 W; 7 степени на јачина; електронска регулација на моќност на печење; отстранлив сад за трошки; м.....

Тостер Max PG 60 C

2.890ден Без данок: 2.890ден
0

Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност: 2000W; Автоматски термостат; Светилка за вклучено и спремно за работа; .....

Тостер Severin 2971

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Моќност: 600W Нелепливи плочи за полесно чистење Термостат за одржување на оптималната температура з.....

Тостер Vox SM 100 GM

1.049ден Без данок: 1.049ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Нелепливи плочи исклучително лесни з.....

Тостер Vox SM 2005

849ден Без данок: 849ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Нелепливи плочи исклучително лесни з.....

Тостер Vox SM 2096 M

1.149ден Без данок: 1.149ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Нелепливи плочи исклучително лесни з.....

Тостер за вафли Adler AD 311

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Тип -ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ Моќност: 700W; Нелепливи плочи за полесно чистење; Термостат за одржување на оп.....

Тостер за вафли Vox WF-281

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Моќ:�1100W Нелепливи плочи:�Овие плочи овозможуваат лесно чистење Димензии на плочите:�24x24cm .....

Тостер сендвич SEVERIN 2967

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи Лесен за чистење Пило.....

Фритеза SEVERIN 2437

2.999ден Без данок: 2.999ден
0

Тип - Фритези 1500 W 2,0 l Топлински изолирано челично куќиште од нерѓосувачки челик нелеплив сад Дл.....

Фритеза VIVAX DF-2003SS

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Капацитет [l] 3 .....

Цедалка Bosch MCP 3500

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Моќност: 25W Капаците: 0,8 литри Наменет само за цитрусни плодови Конус за цедење кој се издвојува Т.....