Производители :

КУЈНСКИ АПАРАТИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мелница за кафе BOSCH MKM 6000

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 180W Капацитет: 75g кафе во зрна Работи само со затворен капак Сигурносен прекинувач Ножот .....

Миксер Bosch MFQ 22100S

1.999ден Без данок: 1.999ден
0

Моќност: 375 W  Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок  4 степени на работа  Турбо коп.....

Миксер Bosch MFQ 3010S

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Моќност:300W Брзини:2 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Додатоците можат.....

Миксер MAX RM 3511

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 300W� Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките .....

Миксер MAX RM 3535

999ден Без данок: 999ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на маталките Гаранција 1 год.....

Миксер со додаток блендер Bosch MFQ 36440 S

3.099ден Без данок: 3.099ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Блендер од темпе.....

Миксер со додаток сецко Bosch MFQ 36450 S

3.299ден Без данок: 3.299ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Турбо копче Додатоци: Две обични маталки Две маталки за тесто Сад за сецкање Д.....

Миксер со постоље BOSCH MFQ 36460 S

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност:450W Брзини:5 Капацитет на садот:1л Турбо копче Две обични маталки,две маталки за тесто Прик.....

Миксер со постоље Max MS 3528

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на.....

Миксер со постоље MAX MS 3566

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л; Турбо функција Два пара маталки Копче за вадење на .....

Миксер со постоље Severin 3810

2.499ден Без данок: 2.499ден
0

Тип: Миксер Моќност: 300W; Капацитет на садот: 3 литри; 5 брзини; Екстра турбо брзина; Kопче за осло.....

Рачен блендер Adler AD 4602

949ден Без данок: 949ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност: 200W; Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини; Практичен прекин.....

Рачен блендер Adler AD 4610

989ден Без данок: 989ден
0

Тип: БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 200 W Отстранлив додаток за блендирање Лесно чистење Ножеви од нерѓосувач.....

Рачен блендер Bosch MSM14000

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Приклучна сила: 400 W Ергономски обликуван дводелен штапен миксер Променлива нога за мешање  Пластич.....

Рачен блендер Bosch MSM66110I

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

Моќност: 600W  Брзини: 2  Снажен,тенок рачен миксер  Тивок мотор  Турбо дугме за најголема снага Рач.....

Рачен блендер Max RB 3542

690ден Без данок: 690ден
0

Моќност: 200W 2 брзини Со пластичен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 година.....

Рачен блендер Max RB 3559

890ден Без данок: 890ден
0

Моќност: 200W 2 брзини Со иноксен додаток за блендирање Иноксни сечива DC Мотор Гаранција 1 година .....

Рачен блендер Vox MS 2106

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип: БЛЕНДЕР СЕТ Моќност 400 W Отстранлив додаток за блендирање Рачка за блендирање од нерѓосувачки .....

Рачен блендер сет Bosch MSM14200

1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Моќност: 400W Додаток сецко  Сад за мешање со капак  Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен пре.....

Рачен миксер Electrolux ESTM6500 4 во 1

4.190ден Без данок: 4.190ден
0

700W, должина на кабел 1,8м, регулатор за брзина, турбо функција, иноксен долен дел на рачниот миксе.....