Кујнска вага ADLER 3137 W

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 3137 W

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 859ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
430 ден.
6 Рати
143 ден.
12 Рати
72 ден.
18 Рати
48 ден.
24 Рати
36 ден.
Без данок: 859ден
Цена во наградни поени: 859

Капацитет:5кг;

Точност до 1 гр.;

Голем сад;

Бела боја;

Голем LCD екран;

Мерни единици за волумен на вода и млеко;

Рачно или автоматско исклучување;

Тајмер;

Аларм;

Индикатор за ниско ниво на батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: