Кујнска вага ADLER 3131

Производител: ADLER

Код на продуктот: 3131

Наградни поени: 20

Достапност: 57

Цена: 749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
62 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 749ден
Цена во наградни поени: 749

Капацитет 5кг;

Точност до 1g;

Високо прецизен сензор за мерење;

Голем ЛЦД дисплеј;

Автоматско поставување на нула;

Индикатор за преоптоварување;

Рачно или автоматско исклучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Пластичен сад;

Работи со 1 х 9V алкална батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: