Кујнска вага ADLER 3133

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 3133

Наградни поени: 35

Достапност: 27

Цена: 1.359ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
680 ден.
6 Рати
227 ден.
12 Рати
113 ден.
18 Рати
76 ден.
24 Рати
57 ден.
Без данок: 1.359ден
Цена во наградни поени: 1359

Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки;

Капацитет 5кг;

Точност до 1g;

База на податоци на 999 различни прехранбени производи;

Може да меморира и повика до 99 евидентирани хранливите вредности;

5мм калено стакло платформа;

Голем светлечки ЛЦД дисплеј со висина од 32мм;

Индикатор за преоптоварување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Работи со 1 x 9V алкална батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: