Електричен бокал Vivax WH-102BB

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax WH-102BB

Достапност: 12

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден

Основни карактеристики

Вид: Електричен бокал

Капацитет [Л]�: 1

Моќност [W]:�1100

Филтер

Надворешен покажувач на нивото на водата

Светлосен индикатор

Температурна заштита

Автоматско исклучување кога врие водата или кога се отвора капакот.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: