Производители :

Апарати за правење палачинки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Апарат за палачинки MAX CP 01 C

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Моќност: 1000w Прилагодлива контрола на температурата Нелеплива плоча лесна за чистење Кера.....

Апарат за палачинки SEVERIN 2198

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште нелеплива (non-stik) обложена тава прибл.....