Електричен бокал SEVERIN 3389

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3389

Достапност: 10

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден

Моќност: 1500W

Капацитет до 1,2 л

Индикатор за нивото на водата

Капак со шарки кој се заклучува заради безбедност и сигурност

Скриен грејач

Грејачот и телото се од нерѓосувачки челик

Филтер

Пилот светло

Автоматско исклучување со звучен сигнал

Кабел за складирање

Гумени ногарки

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: